Eventy

U NAS ZAWSZE WSZYSTKO KRECI SIĘ WOKÓŁ JEDZENIA I DOBREJ ZABAWY.

 

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ POMOCY PRZY ORGANIZACJI: 

 • WIECZORU PANIEŃSKIEGO

Oddając Wam do dyspozycji całą przestrzeń The Plate, zapewniamy prywatną atmosferę tego spotkania. Bez względu na to, czy będzie alkohol czy nie, na pewno ciekawie spędzicie czas. Bowiem pod okiem naszego kucharza dowiecie się, jak  przygotować potrawy z afrodyzjakami lub wspólnie coś upieczecie.
Istnieje możliwość zamówienia dodatkowo różnych atrakcji, jak pokaz seksownej bielizny czy nauczenia się sztuki makijażu. Jesteśmy kreatywni i otwarci na Wasze pomysły. Wasza dobra zabawa tego wieczoru jest dla nas najważniejsza.

Od 8 do 30 osób

 • WIECZORU KAWALERSKIEGO

Oddając Wam do dyspozycji całą przestrzeń The Plate, zapewniamy prywatną atmosferę tego spotkania. Dostępnych atrakcji, gwarantujących dobrą zabawę, jest bez liku. Pod okiem fachowca możecie nauczyć się przygotowywać męski i żeński drink, poznać tajniki „sprytnego picia”, czyli jak pić, żeby się nie upić A z praktycznych rzeczy, to nauczyć się gotować danie gotowe już w 15 minut i zaskoczyć nim swoją żonę. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowo różnych atrakcji. Jesteśmy kreatywni i otwarci na Wasze pomysły. Wasza dobra zabawa tego wieczoru jest dla nas najważniejsza.
Od 8 do 30 osób

 

 • BABY SHOWER

Jeżeli chcecie ten specjalny czas oczekiwania spędzić z przyjaciółmi w miejscu dedykowanym tylko dla Was i zjeść coś smacznego i zdrowego, to serdecznie zapraszamy do nas. Zapewniamy oryginalny tort dla przyszłej mamy oraz miłą i przyjacielską atmosferę, niepozbawioną oczywiście odrobiny szaleństwa
Od 8 do 30 osób

 •  FAREWELL PARTY

  Nawet jeśli nadszedł czas pożegnania, nie oznacza to, że trzeba się smucić. Warto te ostatnie, wspólne chwile spędzić z nami i na zawsze pozostawić sobie miłe wspomnienia. 
  Od 8 do 30 osób

  •  IMIENIN, URODZIN, ROCZNIC ORAZ INNYCH PRYWATNYCH SPOTKAŃ DLA DOROSŁYCH

   Dom, restauracja a może coś bardziej kreatywnego? U nas można wspólnie pogotować, przyrządzić koktajle, poznać smaki różnych kuchni lub zamówić dodatkową atrakcję.
   Bez zakupów, gotowania, zmywania i sprzątania, czyli…bez bólu głowy, a z ogromną przyjemnością.

   Od 8 do 20 osób

   •   IMIENIN I URODZIN DLA DZIECI
    Może masz w domu „little chef”, albo chciałbyś mieć. To miejsce jest dla niego. Pozna u nas nowe smaki, dowie się lub wzbogaci swoją wiedzę o kuchniach świata, a przede wszystkim aktywnie i kreatywnie spędzi czas w gronie rówieśników.
    Od 12 roku życia; za zgodą rodziców
    Od 6 do 12 osób